brany.legrace.cz Svět zábavy a humoru
Svět zábavy a humoru
BRÁNY   

SMS zdarma na O2 (Eurotel)

Nadpis:   ano   ne      Autor:   ano   ne     
Text SMS - zkopírujte do formuláře (postup najdete pod formulářem)
Mily Jezisku. V dnesni dobe se michaji starobyle tradice a moderni doba. Nejlepsim prikladem, tohoto souboje, jsou Vanoce. Podle tradic bychom meli prozit vanocni svatky v klidu a kruhu svych nejblizsich. Avsak mnohdy tomu tak neni. Dospeli jsou samy shon, prace, nervozita... Je nasi chybou, ze se vanocni svatky zmenily ve svatky polosilenych lidi, kteri se honi po ulicich a obchodech. Strasakem kazde hospodynky je predvanocni uklid. Z reklam lze sice usuzovat, ze zakoupenim vhodneho saponatu se byt uklidi vicemene sam, ale nenechme se mylit (rozeberme si slovo reklama, kdyz se na toto sluvko dukladne zadivame, zjistime, ze obsahuje slovo KLAM, a to reklama vetsinou dela, klame). Nekdy mam dokonce pocit, ze nektere hospodynky schvalne cely rok neuklizi, aby toho o Vanocich mely co nejvice. Na tvari mi spolehlive vykouzli usmev, kdyz je venku – 10°C a ja vidim, jak se zena vyklani z okna dokoran a jen v tenouckem tricku umyva okna. Je to tak kouzelne. Vanocni darky povetsinou nakupujeme v supermarketech, protoze v nich najdeme takrka vsechno - i prosle zbozi. Lide pred sebou tlaci vrchovate nalozene voziky a misto po ostatnich lidech se divaji po regalech se zbozim a kupuji hromady masa, bedny alkoholu, susenek a sladkosti, lacine boty, ponozky, rucniky, povleceni, kabelky, CD, DVD, plysove hracky, televize, pocitacove hry, atd., atd., takze to vypada, ze na Stedry den prijde apokalypsa. I ja jsem zavitala do tohoto kralovstvi slev – alespon takto to propaguji v reklamach. Hned u vchodu kolem mne doslova proleti postarsi pani, s hulkou v ruce. Jak je videt, hulku ma spise na prorazeni cesty davem lidi, nez na podpirani. Kdyz prochazim kolem prazdneho regalu, vidim u nej par rozcilenych lidi, od kterych uslysim sprsku nadavek, protoze propagovane zbozi doslo. A to dnes nemelo prset. Zdesena davy lidi, kteri se div nepoperou o sadu caju Pickwick (za pouhych 70 korun!!! To si nesmi nechat ujit, je to jedinecna prilezitost!!) radeji odchazim domu, do toho vseho zmatku zpiva libeznym hlaskem detsky sbor: Jak jsi krasne, nevinatko, vprostred bidy, nebozatko... A co mi ti nuzni dame, darovat ti co nemame... My ti zadumame, pisne zazpivame... Samozrejme i ty koledy si muzeme koupit... Doufam, ze uz chapes, proc tento dopis pisi. Soucasne Vanoce se opravdu daji popsat nekolika slovy. Nakupy, uklid, peceni cukrovi, prejidani se a nasledne funeni u stromecku. Ze Vanoce zarucene skoncily, pozname tak, ze v obchodech misto koled zase hraji techno. Ahoj, Tvoje Denisa.
Bezplatná SMS brána na O2 - níže
Posílat můžete SMS zprávy o max. délce 60 znaků, zbývajících 100 znaků bude doplněno reklamním textem. Za den lze odesílat desítky SMS.
Více na 1188.cz
Další alternativa: O2 SMSender - program na odesílání (placených) SMS v plné délce přímo z PC (příspěvky od nás můžete kopírovat přímo do programu)
Váš klokánek
Postup při odesílání příspěvku
Text SMS označte myší, zkopírujte a vložte do formuláře. Kopírování: klávesovými zkratkami (CTRL+C = kopírovat, CTRL+V = vložit) nebo myší (zmáčkněte pravé tlačítko myši a v nabídce zvolte Kopírovat a následně Vložit).
SPŘÁTELENÉ WEBY
Přání   |   Psí jména   |   Ráj SMS   |   Užitečné informace   |   Verše   |   Vtipy   |   Psí kalendář   |   Hlášky z filmů   |   Přísloví   |   Pranostiky   |   Textíky   |   Vtipy
Web používá cookies. OK Info